Hizmetlerimiz

20 yıldır en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz, yazılım çözümleri üreterek işletmelere para kazandırıyoruz. Verimlilik, tasarruf, kâr etme, zaman kazandırma, çözüm geliştirme gibi kavramların hepsi iş ortaklarımıza para kazandırma şekillerimiz. Ekibimiz Matematik Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi ve yazılım geliştiricilerden oluşmaktadır.
İhtiyaç ve problemlerin tanımlanması, sistemin analizi ve çözümün oluşturulması aşamalarını takiben yazılım çözümünüzü tam istediğiniz / isteyeceğiniz gibi üretiyoruz.
Endüstriyel otomasyon sistemlerinde Türkiye'deki tek uzman yazılım geliştirme ekibi olarak size de hizmet vermeye talibiz.

Yazılım Geliştirme
Uzman ekibimiz, windows, web ve bulut tabanlı olarak tüm veritabanlarıyla uyumlu (Oracle, MS SQL, MySQL, SQLite vb.) geliştirdiği uygulamalarla hizmetinizde.

Ticari yazılım - SCADA entegrasyonu
SCADA sisteminizden, PLC cihazlarınızdan gelen verileri ERP, MRP, stok kontrol veya muhasebe yazılımınızla entegre etmek, üretim ve stok durumunuzu görmek mi istiyorsunuz? Hemen projelendirme için bize ulaşın.

SCADA sistemleriniz için veri kayıt / raporlama
Endüstriyel üretim sisteminizden her tür OPC server aracılığıyla (Siemens WinCC, Kepware OPC Server, Matrikon OPC Server vb.) toplanan verileri, veritabanına kaydediyor, anlık ve geriye dönük her tür raporlamayı yapıyoruz.

SCADA sistem güvenliği danışmanlığı
Stuxnet,Duqu ve Flame gibi virüslerinin SCADA sistemleri aracılığıyla endüstriyel tesislere verdikleri zararlar sonrası SCADA güvenliği ön plana çıkmıştır. Danışmanlık hizmetimiz dahilinde sistem zaafiyetlerinin tespiti ve giderilmesi, network güvenlik politikalarının güçlendirilmesi, kullanıcı farkındalığının arttırılması vb. hizmetler vardır. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.