Projelerimiz

NS SCADA Excel Reporter

Ürünümüz PLC cihazlara erişerek istediğiniz miktarda tag seçip, istediğiniz kriterlerde (dakika, saat, gün, ay, yıl bazında veya bir durum tetiklenmesiyle) raporları MS Excel formatında oluşturmaktadır. Bu araç ile oluşturacağınız raporlar ile ister üretim durumunu isterseniz de sizin belirleyeceğiniz özel durumları takip edebilirsiniz. NS SCADA Data Logger modülü ile entegre olarak kullanıldığında verileriniz veritabanına kaydedilmektedir.

NS SCADA Data Logger

Temel olarak PLC cihazlardan gelen verileri veritabanına kaydeden, bu veriler üzerinde sizin tanımlayacağınız tüm raporlamaları yapan, istediğiniz veri setlerini veya raporları çeşitli formatlara (PDF, TXT, CSV vb.) aktarabilen modülümüzdür. NS SCADA Excel Reporter modülü ile entegre olarak kullanıldığında programlanabilir MS Excel raporları oluşturabilirsiniz.

 

 

NS SCADA Energy Monitoring

Enerji izleme modülümüz ile verimli ve etkin bir enerji üretim / tüketim raporlaması yapılabilmektedir. Çok kullanıcılı bir sistem için tasarlanmış olan ürünümüzde istenen taglar, istenilen periyodlarda (saatlik, günlük, haftalık, aylık, yıllık, vardiya vb.) takip edilmekte, kullanıcı tanımlı raporlama imkanları ve trend / bar grafik gibi seçenekler ile görselleştirilebilmektedir.

NS SCADA Alarm Maker

Siemens WINCC ürünü içerisinde hazıladığınız binlerce tag içeren alarmların giriş ve düzenleme sürecini saniyelere indiren ürünümüz ile büyük bir zaman kaybından kurtulacaksınız. Ayrıca ürünümüz XLS, CSV gibi formatlardan alarm listenizi alıp Siemens WINCC içerisine tek tuşla yükleyebilmektedir.

NS SCADA Power Station Dashboard

Her tip enerji santrali (RES, HES, JES, GES vb.) için tüm verilerin depolanıp, istenilen rapoların oluşturulduğu, verilerin anlık görüntülenebildiği veri otomasyonu çözümümüzdür. Otomasyon yazılımının topladığı veriler, filtrelenebilir bir yönetim paneli ile iş geliştirme süreçlerine yönelik kararların doğru ve hızlı alınmasını sağlar.

NS ROTA

Alçak/orta gerilim reaktör/trafo üreticileri için kalite kontrol test çözümümüz. Ürünler başlangıç set değerleri ile otomatik testlere tabi tutularak gerekli özellikleri sağlayıp sağlamadıkları test edilmektedir. Koşullara uymayanlar neden uymadıkları ve çözüm önerisiyle üretime geri gönderilir.